Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledek společných jednání zúčastněných stran

Dnes 12. 5. 2014 bylo na podatelně MěÚ Letovice podáno zpětvzetí za společnost LEDEKO a.s. a zpětvzetí za Občanské sdruženi Budoucnost Třebětína.

Tomuto aktu předcházelo společné jednání zúčastněných stran a došlo k následujícím dohodám:

 

Za LEDEKO a.s.

-  pro svou dopravní obslužnost bude používat výhradně severní cestu dle Návrhu dopravního řešení ze dne 10. 2. 2012

- bude ukončeno územní řízení o výstavbě bioplynové stanice v katastrálním území Třebětín u Letovic

Za OS Budoucnost Třebětína

-  nebude vstupovat do územního řízení Stavební úpravy a dostavba zemědělského areálu, za předpokladu že budou dodrženy všechny zákonné normy a podmínky

-  bude zrušeno odvolání proti Deklaraci existence veřejně přístupné účelové komunikace

 Součástí dohody bylo také vyřešení následujících bodů:

- převod pozemků ve vlastnictví města, které mají statut veřejné účelové komunikace, ale v současné době jsou používány jako orná půda společností LEDEKO a.s.., aby byly převedeny do vlastnictví LEDEKO a.s. - převod pozemků zabraných v současné době jako cesty, ale jsou v katastru nemovitostí vedeny jako orná půda, převést do vlastnictví města Letovice

 Na základě veřejného jednání „U školky“ 29. 4. 2014  bude vytvořena společností LEDEKO a.s.. objízdná veřejná účelová polní cesta, která umožní občanům průjezd okolo areálu ŽV Třebětín mezi tzv. „Severní cestou“ a cestou mezi Třebětínem a Novičím.

 Společnost LEDEKO a.s.. v současné době zahájilo proces zaměření komunikace na vstupu do areálu ŽV Třebětín. Oslovilo vlastníky se souhlasem o odprodeji. části orné půdy, která je v současné době využívána jako objízdná cesta. Následně požádá město o směnu zaplocené veřejné cesty v areálu ŽV Třebětín za vykoupenou objízdnou trasu. 

 

Na základě společné dohody budou tyto body stvrzeny za přítomnosti notáře nebo advokáta vzájemnou dohodou zúčastněných stran do konce května 2014.

 

logoosnastranky.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< červen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 144304
Měsíc: 4145
Den: 91