Jdi na obsah Jdi na menu
 


Odpověď tajemnici

Zdravím Vás paní Lorenčíková.                                                                       25.3. 2013

 

    Nemohu Vám na Vaše otázky odpovědět písemně. Jsou vytrženy z kontextu, celého už rok a pár měsíců starého případu. Některé dokonce i patnáct let.

    Napsal jsem už tolik dopisů a dal, jak odboru výstavby a životního prostředí, tak odboru technickému, tolik podmnětů k ničení životního prostředí ve Třebětíně a za Třebětínem, že se znova opakovat nebudu. A na víc bych to psal někomu, kdo není v téhle záležitosti nestranný.

    Moje dopisy  a fotodokumentaci dostali i všichni zastupitelé. O čemž nelze pochybovat. Ale jsem ochoten s Vámi jednat ústně. A zdůvodnit svoje slova, nahraná, při posledním zastupitelstvu. A to na území, které je celou touhle smutnou záležitostí, tu u mě v Třebětíně.

    Ukážu Vám mou korespondenci a fotodokumentací, co se tady u nás za posledních patnáct let odehrálo a vyvrcholilo na posledním zastupitelstvu. Pokud moje pozvání přijmete, prosím, prostudujte si všechny podklady stavebního řízení z loňského a letošního roku, týkajícího se stavby bioplynové stanice a dostavby zemědělského areálu Ledeka. Všechny vyjádření, odvolání, připomínky a námitky.

    Tyhle podklady a moje dokumentace- (vytápění mé dílny, nevyřešené odpadové hospodářství, jak dešťovou tak i kontaminovanou vodou z areálu Ledeka a protékající přes můj pozemek do potoka. Zavážení meandrů potoka Třebětína stovkami tun stavební suti, hlíny, kamení a odpadu domovního. Který do potoka a lesa podle mně nepatří.) Tohle všechno souvisí i se stavbou bioplynové stanice a tím i s odborem výstavby a životního prostředí. Vysvětlím osobně, a ukážu na místě samém. Co se týče bezdůvodného udání mé osoby hygieně Brno, povím Vám, celý tento krásný příběh.

     Ve vestibulu kulturního domu snad nahrávací zařízení nemáte, ale myslím si, že tam padla i silnější slova.

 

                   Berte tenhle můj dopis, jako další apel a možná i prosbu k vyřešení neutěšeného stavu a situace tady v Třebětíně.

 

                                                                         S přáním pěkného dne, Josef Rozsýval

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< červen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 149559
Měsíc: 4461
Den: 26