Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dopis starostovi V.

 Ahoj Vladimíre.
  

     V pátek u kulatého stolu jsem nebyl a nelituji toho. Byla to opět zbytečná debata o postavení bioplynové stanice a silážních jam, sto padesát metrů a na dohled, od mé krásné dílny. Já svůj názor na stavbu bioplynové stanice v areálu Ledeka nezměním. Nevěřím pánům - Dražil, Šaršon, Vystavěl. Nabídka na to, že když povolím a umožním  stavbu, budou zdarma zbytkovým teplem vytápět moji dílnu, mě velice rozesmála. Smáli se i moje ovečky i kozlík Čenda. Když jim to dovolíte postavit, budou zase jezdit přes Třebětín. Ty už třeba na  obci nebudeš a nebo to Ledeko někomu prodá a ten si s námi se  všemi vytře špínu s uší. Nechápu, jak se takové debaty o stavbě může účastnit i pan Zemánek. Jak může on, ze svého postu vedoucího odboru výstavby a 
životního prostředí, lobovat pro Ledeko. Měl by být nestranný. Pokud, jak vidím, není, měl by odstoupit nejen z podujatosti z tohoto stavebního řízení, ale i ze své funkce. 


     K tomuto dopisu posílám i malé foto z procházky nad Třebětínem směr Kochov. Moc přeji všem občanům Kochova novou silnici. I já po ní jezdím a Kochov si ji zasloužil už dávno. Jen nechápu, jak mohla firma, co silnici dělala, všechen zbytkový štěrk i asfalt i hlínu navozit opět do jednoho  z posledních meandrů nad křižovatkou Kochov-Novičí-Třebětín-cesta na Horky do jív vedle cesty. Na Permoníku je video z povodně 2009. To by si měl vidět. Už jen proto, že taková voda dorazila a může znova dorazit i do Letovic. A já Ti 
garantuji, že dorazí. Ulice Pražská, Domky a Třebětín, budou opět vyplaveny a nás všechny bude stát zase znova fůru námahy a peněz odklizení připlutých smetišť, ornice a štěrku. Jen proto, že těmto lidem a firmám umožňujeme sypat do přírody svoje přebytky. Kochov patří do Tvého rajonu. Na stavbu a opravu silnice, muselo býtvydáno povolení, není opravena jen silnice státní, ale i obecní. Podle mě je to tak, že jako vždy, se město nezajímalo, kde tento odpad skončí. Jako v jiných případech o kterých jsme spolu již mluvili.
 
     Tento dopis píši Tobě, ale je adresován, opět celému zastupitelstvu. Proto ho přeposílám všem. Většina mých i Tvých oponentů ho hodí do koše. A nebude se „blábolem“ zajímat, ale to si pootevře zase o kousek více vrátka do pekla.

 
  
 
                        Přírodě a zdravému městu Letovice - zdar

 

                                                                               Rozsýval
                                                                

 

  
 
                       

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 
Archiv

Kalendář
<< duben / 2019 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 135368
Měsíc: 1042
Den: 36