Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dopis panu Bulovi

 

Zdravím pane Bula. Moje ucho zaslechlo, že jste se zmínil o třebětínských, že si vozí odpady za Třebětín sami, tak ať si sami udělají pořádek mezi sebou. V sobotu, při montáži popisky u Třebětínské studánky, jsem chytl občana Letovic, ne Třebětína- s plným vozíkem rumiska za autem, jak ho skládá nahoře na rozcestí Novíčí- Kochov-Třebětín, přímo do potoka. Vše si naložil zpět a se slovy, že sběrný dvůr je zavřen, tak co má dělat- odjel. Před chvilkou, jsem tam vyfotil, občana Novičí, na tom samém místě. S  velkým vozíkem za autem plným trávy. Při focení se neusmíval.
Při otázce, proč to nevozí za Novičí, nebo za pana Dražila, který je jeho kamarád, jen mlčel. Máme tu snad založit domobranu??? Nebo mám pořád spoléhat na letovskou městskou policii? Mám pořád pragmatický přístup??? Jak píšete??? Nebo jsou to pořád  nářky věčného stěžovatele??? Nebo snad nejsem kostruktivní ?? Jak dlouho budu čekat, až mi někdo z těch řidičů, a z těch neřádů, kteří nám tu dělají nepořádek, něco provede?? Na co tu policii krmíte, že se tu neukáže??
Máte mezi sebou Jidáše. Pokud nevíte kdo byl 
Jidáš, brnkněte panu Procházkovi. On bude v obraze. 


Všechno souvisí se vším. Je mi líto, že jsem došel až takhle daleko, ale tuhle válku jste rozpoutali Vy. Já se jen bráním. 
Nemusíte odepisovat. Stejně je to k ničemu. Ale chci, aby jste si konečně uvědomil, že i Třebětín jsou Letovice!!

                                                                                  Rozsýval 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 
Archiv

Kalendář
<< duben / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 135366
Měsíc: 1041
Den: 35